Revize, servis a instalace plynových kotlů

Brno a okolí

Martin Host

Zdravím všechny zájemce o naše služby. Jmenuji se Martin Host a chtěl bych stručně představit moji firmu. Se servisem plynových kotlů začal již můj otec, který v roce 1971 nastoupil jako servisní technik do firmy Destila Brno. V roce 1997 mě zaučil tomuto řemeslu a poté jsem se rozhodl pokračovat v této činnosti. Jedno z prvních závažných rozhodnutí, které jsem musel podstoupit, bylo rozšíření na závěsné, kombinované i kondenzační plynové kotle. První touto značkou byl Immergas, který úzce spolupracuje právě s Destilou. Další výrobce, který produkuje nejprodávanější kotle v naší oblasti je Baxi. Díky své rozšířenosti je servis této znašky nejdostupnější. V roce 2013 jsem se rozšířil o značku Ariston a také o českého výrobce Thermona.

Od roku 2015 jsem se rozšířil o šestou a sedmou licenci. Jedná se o francouzské kotle Chaffouteaux (šafoto) a německé plynové kotle pod japonským zastoupením DAIKIN.

Všichni tito výrobci mají zde v Brně své zastoupení, někteří zde i sídlí (Baxi, Chaffouteaux). Thermona - Zastávka u Brna (poslední český výrobce závěsných kotlů)

Proto vždy zvažte, jestli má Váš servisní technik k dispozici náhradní díly ve vaší lokalitě, nebo jestli musí vše objednávat z Prahy či z Německa. Tento způsob oprav je nejen dražší, ale také zdlouhavý.

S pozravem Bc. Martin Host

Školící středisko Ariston v Praze

Zúčastnil jsem se každoročního školení servisních středisek výrobce plynových kotlů Ariston. Přednášející školící technik p. Ivan Talába má za úkol proškolit všechny servisní techniky v České republice a na Slovensku. A taktéž vyřešit všechny problémy související s touto problematikou. Tento nelehký úkol bez problémů zvládá a navíc nám dokáže vysvětlit novou technologii ve vývoji kondenzačních kotlů Ariston.

Školící středisko Immergas v Liberci

V létě 2014 jsme využili možnost rekreace na hotelu ve výukovém a školícím středisku Immergas v Heřmanicích v Podještědí. Při této příležitosti jsme navštívili školící středisko v Liberci a seznámili se s novými kondenzačními kotli Immergas Victrix pro 35-120. Předností této řady kotlů je zejména energeticky úsporné modulované čerpadlo. Je úžasné jak rychlý vývoj zaznamenávají plynové kotle. Samozřejmostí kotlů Immergas je pětiletá záruka.

SERVIS KOTLŮ HOST s.r.o.

Zemědělská 1678/20
Brno - Černá Pole
613 00

IČ: 070 72 694
DIČ CZ 070 72 694

Spisová značka: C 106002 vedená u Krajského soudu v Brně


phone_android +420 777 483 386
mail plyn.kotle@seznam.cz

Pracovní doba

po - čt8.00 - 18.00
pátek8:00 - 12:00
so, ne, svátkyzavřeno


O cookies

local_post_office plyn.kotle@seznam.cz     phone +420 777 483 386