Hodnocení

V případě, že chcete ohodnotit naši práci, využijte prosím kontaktní formulář.

Skvela domluva a velmi solidni jednani v kombinaci s profesionalnim pristupem k dane zakazce. Se servisem jsem byl velice spokojeny a pana Hosta muzu jen doporucit. Byl jsem rad i za rady/doporuceni, ktere bych mel jako bezny uzivatel delat v prubehu roku, aby mne kotel dobre slouzil. Timto zdravim pana Hosta a preji mu mnoho spokojenych zakazniku (jako jsem ja).

14.9.2017 Radima Lukeš

Dobrý den, obrátil jsem se na servisního technika s opravou nefunkčního plynového kotle, ale ten byl vytížen. Jistě, jste to už zažili. Hlavně nyní v topné sezóně. Servisní technik mě předal kontakt a doporučení na pana Hosta. Po krátkém telefonickém rozhovoru pan Host velmi ochotně přijal můj požadavek na opravu. Druhý den přijel v určenou dobu. Opravu provedl velmi profesionálně a také při té příležitosti provedl servisní prohlídku a seřízení kotle. Pana Hosta doporučuji všem co hledají opraváře. Já osobně budu využívat jeho i nadále. Děkuji mu velmi za jeho jednání a odbornou znalost v řemeslu opraváře kotlů. Přeji mu hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Jiří Felix

1.11.2015 Jiří Felix

Doopravdy vynikající servisman, snaží se vám vyhovět a zvolit to nejlepší řešení pro danou situaci. Za precizně odvedenou práci a revizní správu, velmi příznivá cena. Vám všem, kteří potřebujou opravu plynového kotle immergas, vřele doporučuji, v Brně je nejlepší.

18.9.2014 František Novák

Hodnotím velice dobře. Pan Host přijel ještě tentýž den po zavolání, cena opravy velmi příznivá. Mohu jen doporučit.

21.3.2014 Zdeňka Mimová

Neznám lepšího a spolehlivějšího opraváře.

14.1.2014 Olga Bednárová

Jako jediný, z deseti obtelefonovaných ( včetně letitého známého opraváře) vyhověl ve vypjatém termínu - náporu začátku topné sezóny.

10.10.2013 Roman Vopálka

Pan Host je známý svou precizností, dobře odvedenou prací, ochotou vyhovět a sympatickým chováním.

16.9.2013 Marta Holubová

Nejlepší v Brně.

31.1.2013 Katka

Špičkový servisní technik, řešil situaci okamžitě i se zajištěním topenáře, během jednoho dne o víkendu za velmi přijatelné ceny.

31.1.2013 Zdenek